Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Nowość
Promocja

Szyldy i tablice reklamowe

Tablice reklamowe i szyldy to prosta, lecz wysoce skuteczna forma promowania działalności gospodarczej wśród potencjalnych klientów. Umieszczona na budynku tabliczka wskazuje na firmę, która się w nim znajduje i pomaga dotrzeć do miejsca.

Nasza firma wykonuje profesjonalne szyldy reklamowe, banery, także tablice reklamowe i informacyjne na zamówienie z PCV. Produkty wyróżniają się doskonałą jakością nadruku, ładną kolorystyką oraz trwałością. Sprawdź naszą ofertę i zamów tablice reklamowe, dzięki którym Twoje miejsce stanie się bardziej widoczne.

 

Czym są tablice reklamowe?

Tablice reklamowe i szyldy to nośniki informacji umieszczane zazwyczaj na budynkach w celu poinformowania, że prowadzi się w nich określoną działalność usługową. Tablice informacyjne mają również szersze zastosowanie. Mogą wskazywać adres, drogę wewnątrz budynku czy stać się sposobem na przyciągniecie uwagi.

Szyldy reklamowe - nasza oferta

Nasza oferta obejmuje tablice reklamowe w różnych rozmiarach. Mamy szyldy o następujących wielkościach:

 • 30 x 20 cm,
 • 40 x 20 cm,
 • 40 x 30 cm,
 • 50 x 30 cm,
 • 100 x 40 cm,
 • 100 x 70 cm,
 • 60 x 40 cm,
 • 150 x 100 cm.

Dla osób, które preferują formaty większe niż te, które mają szyldy, przygotowaliśmy banery o wymiarach dochodzących nawet do 400 x 150 cm. 

Co ważne, proste projekty własnych napisów wykonujemy gratis, co oznacza brak konieczności przygotowywania projektów graficznych po stronie Klienta. Do produktu dołączamy trytytki montażowe. Krawędzie banerów zgrzewamy, aby były wzmocnione, trwałe i służyły długi czas.

Jak zamawiać szyldy online?

Nie bez przyczyny mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Tablice reklamowe to niedroga, lecz skuteczna forma promocji, która się opłaca. Zamawianie tablic reklamowych przez naszą stronę internetową jest bardzo proste. Wystarczy wybrać produkt o określonych wymiarach, a następnie przesłać nam informację lub plik z grafiką, która ma być umieszczona na szyldzie, a my zajmiemy się resztą. Dbamy o detale i dochowujemy staranności przy realizacji zleceń. To daje gwarancję zadowolenia po stronie Klientów.

Gdzie zamówić tablice reklamowe? nadruki247.pl

Nasza firma dysponuje doświadczeniem i odpowiednim parkiem maszynowym umożliwiającym realizację zleceń na najwyższym poziomie. Pracujemy z myślą o zadowoleniu Klientów, dlatego dostarczamy im wysokiej jakości tablice w atrakcyjnych cenach. Służymy pomocą na każdym etapie zamawiania oraz doradztwem w zakresie doboru najlepszych rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl