Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Szyldy i tablice reklamowe

Na stronie internetowej naszego sklepu znajdą Państwo przedmioty, które pomocą promować biznes w ciekawy i praktyczny sposób. Wykonujemy szyldy reklamowe, banery, także tablice reklamowe i informacyjne.

Szyldy reklamowe

Artykuły dostępne są w różnej wielkości. Najmniejszy szyld ma wymiary 30x20 cm i grubość 3 mm, największy 150x100 cm, a grubość 6 mm. Wszystkie szyldy reklamowe są wykonane z PCV. Drukujemy teksty informacyjne i promocyjne na jednolitym lub wielokolorowym tle. Napisy tworzone są drukiem sylwetowym, dzięki czemu zyskują odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, np. na silne nasłonecznienie i promieniowanie UV. Dla dodatkowego zabezpieczenia i przedłużenia trwałości są laminowane.

Tablice reklamowe

Także te artykuły wykonane są z płyty PCV. Nadruk powstaje z pigmentowych atramentów na bazie rozpuszczalników organicznych. Dzięki temu napisy i grafiki nie blakną na słońcu nawet przez długi czas. Produkty są dodatkowo laminowane, aby kolory nie wyblakły, nawet na bardzo ostrym słońcu. Można je więc bez obaw umieszczać na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynków. Montaż naszych tabliczek jest bardzo prosty. Wymaga jedynie kleju, dwustronnej taśmy lub trytytek. Tablice reklamowe doskonale nadają się do wieszania w sklepach albo na ogrodzeniach. Mogą służyć także jako tablice informacyjne np. ze strzałką informującą o kierunku poruszania się w wypadku ewakuacji.

Dla osób, które preferują formaty większe niż te, które mają szyldy, przygotowaliśmy banery o wymiarach dochodzących nawet do 400x150 cm. Proste projekty tekstów wykonujemy bez dodatkowych opłat. Do produktu dołączamy trytytki montażowe. Krawędzie banerów zgrzewamy, aby były wzmocnione, trwałe i służyły długi czas.

Dostawa banerów i innych artykułów odbywa się kurierem. Możliwy jest odbiór osobisty w Ełku, w województwie warmińsko-mazurskim. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl